DUCK Nature Box Active Breed Veis/kana maisi- ja riisihelvestega 800g

4.40 

DUCK on tasakaalustatud täissööt

  • sobib kõigile koertele
  • sobib hästi töökoertele
  • kutsikatele ja imetavatele emastele koertele
  • merevetikatel on positiivne mõju karva pigmendile, soodustavad karva kaunist läiget ning sügavamaid värve

Koostis: veiseliha 50% (vats, maks, süda, kopsud, neerud, põrn), kanaliha 24,4% (seljaliha), maisihelbed, riisihelbed, päevalilleõli, merevetikad, vitamiinid, mineraalid.

Iga 2 x 400 grammi portsjon on pakitud fooliumisse. Seda individuaalset pakendit on lihtne avada, olenemata sellest, kas see on külmunud või sulatatud.

NATURE BOX Active Breed – maisi- ja riisihelvestega.
Iga koer vajab oma toidus teatud kogust süsivesikuid energiaallikana, sooletöö soodustamiseks ja loodusliku vitamiiniallikana. Looduses sööb koer lisaks saaklooma lihale, elunditele ja luudele sisse ka eelnevalt seeditud maosisu. Looduses leiduva saagi maosisu sisaldab alati teravilja või saaki.

Eriti töökoerte, sportkoerte, närviliste või stressitundlike koerte puhul on väga oluline, et toit sisaldaks teravilja. Need teraviljad on hea suhkruallikas, mis aitab säilitada veresuhkru taset kogu päeva jooksul. Koerad saavad nendest teraviljadest suhkruid, mis on nende aju jaoks üliolulised korralikult toimimiseks.

Tiinetele ja imetavatele emastele koertele on samuti oluline, et toit sisaldaks teatud koguses süsivesikuid. Kui emane saab tiinuse ja imetamise ajal liiga vähe süsivesikuid, on vastsündinud kutsikate ellujäämisvõimalus väike.

 

Analüütilised koostisosad: niiskus 49.3%, toorvalk 13.13%, toorrasv 10,9%, süsivesikuid 22.3, toortuhk 3.01%, toorkiud 0.91%, 2230 kcal/kg.

Lisandid / kg: vask: (3b4.10) 7,2 mg / kg; A-vitamiin: 17000 RÜ / kg; D3-vitamiin: 2000 RÜ / kg; E-vitamiin: 100mg / kg, mineraalid, raud (Fe): 100mg, mangaan: (E5) 44mg, tsink: (E6) 50mg, jood: (E2) 1,89mg, seleen: (E8) 0,2mg, selenometioniin: ( 3b8,11) 0,1 mg.

Valmistatud 18 kuud enne kõlblikkusaega.

Kasutamine: sulatage (toatemperatuuril) soovitud portsjon.

Kategooria: